دايي سرمربي راه آهن شد

علي دايي به عنوان سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن انتخاب شد.

پس از مذاكرات مالك جديد باشگاه راه آهن و همچنين محمدحسن انصاري‌فرد مدير عامل اين باشگاه با علي دايي، سرمربي فصل گذشته پرسپوليس به عنوان سرمربي راه آهن انتخاب شد.

پس از مذاكرات علي دايي، بهمن دهقان به عنوان نماينده‌ي تام‌الاختيار وي قرارداد دو ساله مشروطي را با راه‌آهن امضاء كرد. قرارداد سال دوم در صورت توافق طرفين قابل اجرا خواهد بود.

همچنين علي دايي ليست خريد بازيكنان فصل آينده راه‌آهن را نيز به مسوولان اين باشگاه ارائه كرده است

.

شنبه علي دايي در تمرينات راه‌آهن حضور خواهد يافت و رسما هدايت اين تيم را بر عهده خواهد گرفت. عصر شنبه نشست خبري علي دايي در محل باشگاه راه‌آهن برگزار خواهد شد. ساعت برگزاري نشست خبري متعاقبا اعلام خواهد شد.

در اين راستا وي يحيي گل محمدي، ژلكو مياچ و بهزاد غلامپور را به عنوان دستياران خود به مسوولان باشگاه راه آهن معرفي كرد.
گل محمدي به عنوان مربي و غلامپور در سمت مربي دروازه بانان با مسوولان باشگاه راه آهن به توافق رسيده و قرارداد يك ساله خود را به امضا رساندند.
همچنين مياچ كه فصل گذشته نيز در تيم پرسپوليس علي دايي را همراهي مي كرد به عنوان مربي تمرين دهنده به باشگاه راه آهن معرفي شده و در حال مذاكره براي عقد قراداد نهايي است.
مراسم معارفه و نشست خبري سرمربي جديد تيم فوتبال راه آهن روز شنبه هفته آينده در ورزشگاه اكباتان برگزار مي شود.

علي آبادي نخستين ايراني كه نايب رئيس آسيا شد

محمد علي‌آبادي براي نخستين بار نايب رييس شوراي المپيك آسيا شد.


در نخستين روز انتخابات شوراي المپيك آسيا كه در ژاپن در حال برگزاري است، امروز (چهارشنبه) انتخابات هيئت رييسه انجام شد و طي آن براي نخستين بار يك ايراني به عنوان نايب رييسي شوراي المپيك آسيا رسيد.

در نشست امروز شيخ احمد فهد الصباح رييس شوراي المپيك آسيا و وزير سابق نفت كويت كه در دوره‌اي رياست اوپك را بر عهده داشت، ضمن معرفي علي‌آبادي به عنوان كانديداي نايب رييسي به اعضا و راي دهندگان اعلام كرد: "در زمان مديريت او ورزش ايران توسعه پيدا كرد. بيشتر اين توسعه در زمينه ساخت و ساز‌ها بود اما در بازي‌هاي آسيايي اين مسئله خود را نشان داد و شاهد بوديم كه ايران از جايگاه ششمي به چهارمي آسيا رسيد."

پس از حمايت قاطعي كه شيخ احمد از رييس كميته ملي المپيك و سرپرست وزارت نفت ايران و رييس فعلي اوپك داشت، او با اكثريت آراي 45 كشور آسيايي به عنوان نايب رييس شوراي المپيك آسيا انتخاب شد.

در ادامه انتخابات هيئت رييسه شوراي المپيك آسيا، بهرام افشارزاده به عنوان دبيركل ايران براي ششمين سال پياپي به عنوان عضو كميته آمار و عضو هيئت رييسه اين شورا انتخاب شد.

ورزش ايران در ساير كميته‌هاي شوراي المپيك آسيا نيز نماينده دارد كه از آن جمله مي‌توان به علي كفاشيان و وحيد مرادي اشاره كرد.

انتخابات كميته‌هاي شوراي المپيك آسيا فردا در ژاپن برگزار مي‌شود.

قهرماني تاريخي براي تيم وزنه برداري جوانان ايران

رقابتهاي وزنه‌برداي جوانان جهان در سال 2011 با قهرماني تيم ايران به پايان رسيد.

تيم وزنه‌برداري جوانان ايران در رقابتهاي قهرماني جهان با 577 امتياز توانست عنوان قهرماني اين دوره از رقابتها را بدست آورد. اين در حالي است كه تاكنون بهترين نتايج ايران كسب دو عنوان سومي تيمي در دو دوره گذشته اين رقابتهاي بوده است

پس از تيم ايران در اين رقابت كه در شهر پنانگ مالزي برگزار شد چين قهرمان با سابقي دنيا با 538 امتياز دوم شد و روسيه با 517 امتياز در مكان سوم قرار گرفت.

اعضاي تيم وزنه‌برداري ايران در 56 كيلوگرم عنوان نايب قهرماني، در 69 كيلوگرم عنوان سومي در 85 كيلوگرم و 94 كيلوگرم عنوان قهرماني و در دسته‌ي فوق سنگين عنوانهاي قهرماني و نايب قهرماني را به خود اختصاص دادند.

گزارش اولين تمرين پرسپوليس با حضور مايلي كهن + مصاحبه

رونمايي از قرارداد دهه 50 مايلي‌كهن و حضور مهاجم استقلال در جمع سرخ‌ها

تمرين امروز پرسپوليس با رونمايي از قرارداد محمد مايلي با پرسپوليس در سال 1354 در زمين درفشي‌فر پيگيري شد.


به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس از ساعت 10:20 صبح امروز در ورزشگاه درفشي‌فر پيگيري شد كه در اين جلسه تمرين بازيكنان فقط به كارهاي هوازي و سرعتي پرداختند.

*حبيب كاشاني، سرپرست باشگاه پرسپوليس و محمد مايلي كهن، مدير فني اين باشگاه براي اولين بار در فصل جاري در تمرين پرسپوليس حضور پيدا كردند. آنها ابتدا از قسمت‌هاي مختلف ورزشگاه درفشي فر بازديد كردند و سپس كنار زمين نظاره‌گر تمرين قرمز‌پوشان شدند. ساعت 11:45 دقيقه كه تمرين پرسپوليسي‌ها تمرين تمام شد مايلي‌كهن و كاشاني به سمت بازيكنان رفتند و با روبوسي با آنها براي دقايقي در مورد وضعيت تيم صحبت كردند.
كاشاني در جمع بازيكنان دقايقي براي بازيكنان به گفت‌وگو پرداخت و مايلي كهن را رسما به عنوان مدير فني باشگاه معرفي كرد، سپس مايلي‌كهن نيز دقايقي با بازيكنان به گفت‌وگو پرداخت.

*نكته جالب در مراسم معارفه اين بود كه مايلي كهن قرارداد سال 1354 خود با پرسپوليس را به تمرين آورد و آن را به تك‌تك بازيكنان نشان داد و توضيحاتي نيز به بازيكنان و حاضرين داد و مورد تشويق همه قرار گرفت.

*در ابتداي حضور كاشاني و مايلي كهن در تمرين خبرنگاران قصد داشتند براي انجام مصاحبه به طرف آنها بروند، اما مسئولان ورزشگاه و برخي از مسئولان باشگاه از اين كار جلوگيري كردند، چون قرار است فقط روزهاي دوشنبه و چهارشنبه خبرنگاران اجازه مصاحبه داشته باشند، اما پس از دقايقي اين مشكل حل شد.

* محمود خوردبين اولين نفري بود كه از مايلي كهن و كاشاني استقبال كرد.

* ادموند اختر در ابتداي تمرين امروز در كنار پرسپوليسي‌ها حضور پيدا كرد. حضور مهاجم سابق استقلال شائبه هايي را براي حاضرين در تمرين به وجود آورد. اختر براي دقايقي به صورت خصوصي با حميد استيلي صحبت كرد.
اختر در همين زمينه به خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: حضورم در تمرين پرسپوليس در چارچوب كاري نبود و ارتباطي به فوتبال نداشت. فقط يك مسئله شخصي با استيلي داشتم كه به ورزشگاه درفشي فر آمدم و با وي صحبت كردم.

* سه بازيكن تستي در تمرين امروز مورد ارزيابي استيلي قرار گرفتند.

* غلامرضا رضايي، مهاجم سرخ‌پوشان پس از غيبت در تمرين 2 روز گذشته امروز در كنار پرسپوليسي ها به تمرين پرداخت.

* در پايان تمرين حميد استيلي به همراه محمد مايلي كهن و حبيب كاشاني به رختكن پرسپوليس رفته و جلسه 15 دقيقه اي را برگزار كردند.

*تمرين امروز در ساعت 11:45 به پايان رسيد و در نوبت بعدازظهر نيز پيگيري خواهد شد. بازيكنان اين تيم به دستور كادر فتي فردا استراحت خواهند كرد.
مايلي‌كهن: پاسخ توهمات را نمي‌دهم و دنبال جايگاه استيلي نيستم

 مدير فني تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من با سرمربي پرسپوليس دوست هستم و هرگز به دنبال جايگاه اين مربي در تيم نيستم.


محمد مايلي كهن پس از حضور در تمرين تيم فوتبال پرسپوليس و بعد از برگزاري مراسم معارفه وي به عنوان مدير فني سرخ‌پوشن اظهار داشت: خوشحال هستم كه در جمع پرسپوليسي‌ها به خانه خودم آمدم و مي‌توانم به اين تيم خدمت كنم. من امروز در ورزشگاهي حضور پيدا كردم كه نام مقدس درفشي‌فر كه يكي از همكاران خوب من در سازمان تربيت بدني بود تا با پرسپوليسي‌ها ديدار كنم، البته شرايط حال حاضر اين ورزشگاه با سال‌هاي گذشته كه من اينجا مي‌آمدم قابل قياس نيست، زحمات زيادي كشيده شده كه جا دارد از حبيب كاشاني و همكارانش تشكر كنم.
وي درباره شرايط پرسپوليس نيز گفت: به نظرم پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات عاقلانه رفتار كرده و با توجه به تراكم بازيكنان اين تيم با وجود همه مشكلات خوب عمل كرده است. شما دقت كنيد كه جايگزين سپهر حيدري، محمد نصرتي است، نصرتي 8 سال در تيم ملي توپ زده و بازيكن كوچكي نيست.

وي ادامه داد: در طرف ديگر پرسپوليس، علي كريمي كه از نوابغ فوتبال ما است را جذب كرده كه اين هم يك حركت بسيار خوب است و در روز گذشته نيز با ميثاق معمارزاده كه يكي از دروازه‌بان آماده تيم ملي است به توافق رسيده است. به نظرم اين تيم تحت تأثير جو قرار نگرفته و بي‌گدار به آب نزده است.
مايلي كهن خاطرنشان كرد: پرسپوليس در فصل گذشته در ليگ برتر چهارم شد و در جام حذفي نيز قهرمان شد، اگر اجمالي به جدول نگاه كنيم اين تيم 50 گل زده و 36 گل خورده دارد و به مقام چهارم در ليگ برتر رسيده است.
پرسپوليس با 36 گل خورده در كنار فولاد در مقام هفتم است و اين موضوع همه چيز را مشخص مي‌كند. ما كه در طول فصل با متر عملكرد يك تيم را بررسي نمي‌كنيم، بايد مشكلات پرسپوليس را پيدا كرده و آنها را برطرف كنيم.

وي در خصوص حضور خودش در پرسپوليس نيز تأكيد كرد: من به هيچ عنوان دست پر به اين تيم نيامدم. قرارداد اوليه من در سال 1354 بهمن‌ماه بود، در آن سال ما در جام تخت جمشيد شركت كرديم. من هم مسئول ورزش و دانشجو بودم مبلغ اولين قرارداد من با پرسپوليس 10 هزار تومان بود و ماهيانه 1500تومان حقوق مي‌گرفتم كه بعدا 2 هزار تومان شد. ما پرسپوليس را دوست داريم چون اين تيم براي ما هزينه كرده است و هميشه اين تيم بزرگ است.
وي در جواب سؤالي كه آيا شما تهديدي براي استيلي هستيد يا خير نيز گفت: من به بحث روزنامه‌ها نمي‌پردازم. من و حميد همديگر را مي‌شناسيم. من دنبال اين حرف‌ها نيستم. هميشه جزء گزينه‌هاي مربيگري پرسپوليس بوده‌ام و استيلي يكي از نزديك‌ترين و بهترين بازيكن من در طول مربيگري‌ام بوده است؛ چه در زمان تيم ملي و يا در پرسپوليس. من عادت ندارم زير پاي كسي را خالي كنم و دنبال اين كار نرفتم. دوست ندارم به توهمات افراد جواب بدهم و اين حرف ها درست نيست.

مدير فني پرسپوليس در پاسخ به سوالي كه باور نمي كرديم شما به اين تيم بياييد نيز گفت: به واقع بايد اين حرف را زد كه خدمت به مردم و پرسپوليس هميشه بايد در دستور كار ما باشد. بدون موضع گيري خاصي و علي‌رغم اينكه كاشاني از حضور من در اين تيم استقبال خوبي كرده، من اين را مي گويم كه كاشاني بعد از انقلاب موفق‌ترين مديرعامل در باشگاه بوده و حالا نيز خوشحالم كه من به پرسپوليس آمدم تا خدمت كنم.
وي در پايان درخصوص جلسه پيشكسوتان نيز گفت: يك روز قبل از جلسه آقاي ترابي زنگ زد و گفت به دعوت پروين به جلسه بياييد كه من هم فراهم نشد كه روز گذشته به جلسه بروم. حالا بايد ببينيم چه اتفاقي خواهد افتاد. انشاء‌الله سؤال‌ها در اين زمينه بماند براي روزهاي بعد، اميدوارم كه بتوانم با تمام توانم كه پرسپوليس كه خانه من است كمك كنم.

ايويچ در 77 سالگي درگذشت

سرمربي پيشين تيم ملي ايران در سن 77 سالگي درگذشت.

توميسلاو ايويچ كه هدايت تيم ملي فوتبال ايران را در مدت كوتاهي پيش از جام جهاني 1998 بر عهده داشت، جمعه شب در سن 77 سالگي در كرواسي درگذشت.

ايويچ پس از ديدار تاريخي ايران و استراليا كه با صعود به جام جهاني براي نخستين بار پس از انقلاب اسلامي رخ داد، جانشين والدير ويرا شد تا تيم ملي را براي حضور مقتدرانه در جام جهاني 1998 فرانسه آماده كند، اما مربي كروات هرگز گمان نمي كرد كه شكست سنگين 7 بر يك مقابل رم باعث كنار گذاشته شدن او از تيم ملي شود.

ايويچ كه از سال 1967 مربيگري را آغاز كرده بود، حضور روي نيمكت 30 تيم ملي باشگاهي را در كارنامه داشت و آخرين بار در سال 2003 هدايت الاتحاد عربستان را بر عهده گرفت.

اين مربي كروات كه از مدت ها پيش از بيماري ديابت رنج مي‌برد، پنج شنبه شب به دليل حمله قبلي در بيمارستان بستري شد و روز جمعه درگذشت.

استيلي سرمربي پرسپوليس شد

مربی جوانی که در چند سال گذشته یکی از گزینه‌های مطرح شده برای هدایت تیم فوتبال پرسپولیس بود، بالاخره عصر سه شنبه و به دنبال منتفی شدن حضور علی دایی بر روی نیمکت سرخ ها، در نشستی با حبیب کاشانی با این باشگاه قراردادی دو ساله بست.حمید استیلی که عصر امروز سه شنبه در نشستی با حبیب کاشانی برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسیده بود، دقایقی بعد از توافق با سرپرست باشگاه راهی هیئت فوتبال تهران شد تا در سریعترین زمان ممکن قراردادش را به مدت دو سال با این باشگاه به امضا برساند.براساس اعلام حمید استیلی قرار است وی بزودی اعضای کادر فنی پرسپولیس را معرفی کند که در آن دو مربی خارجی نیز حضور خواهند داشت. استیلی با تایید این خبر گفت: باشگاه در قرارداد من قید کرده است که باید سهمیه لیگ قهرمانان و یا قهرمانی فصل آینده را برای این تیم کسب کنم که تمام تلاشم را در این راستا خواهم کرد

.
 
استیلی خاطرنشان کرد: هدف اصلی من ساختن تیمی پرقدرت برای فصل آینده است و امیدوارم که بتوانیم با کمک باشگاه و حمایت هایی که صورت می گیرد به این خواسته برسیم و بزودی کار جذب بازیکنان را آغاز کنیم.


                  

معرفی کادر فنی و حضور مربی بایرن‌مونیخ/ استیلی: تجربه بستن تیم قوی را دارم
سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از ثبت قرارداد دو ساله اش با این تیم، اعضای کادر فنی این تیم برای فصل آینده را اعلام کرد.

حمید استیلی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از امضا و ثبت قرارداد با این باشگاه ضمن بیان این مطلب افزود:  من چندین سال سابقه بازی و مربیگری در تیم همیشه محبوبم پرسپولیس را دارم و خوشحالم که به این باشگاه بازگشتم.

وی در ادامه افزود: من در جریان تصمیم گیری امروز کمیته فنی نبودم و زمانی که فهمیدم اعضای این کمیته آقای دایی را انتخاب کرده اند به ایشان تبریک گفتم حتی قبل از تشکیل جلسه کمیته فنی نیز گفتم آقای دایی یکی از گزینه های خوب برای هدایت پرسپولیس است.

وی در این خصوص یادآور شد: صبح امروز بهشت زهرا بودم که به من خبر دادند کمیته فنی رای به انتخابم داده است که پس از آن به محل باشگاه آمدم و قراردادم را امضا کردم.

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد:  من هنوز با آقای دایی صحبت نکرده ام اما اگر با ایشان گفتگو کنم قطعا از ایشان کسب اجازه خواهم کرد تا هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرم.

خبرنگاری از استیلی در خصوص واکنش های علی دایی نسبت به انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم پرسپولیس سئوال کرد که وی در پاسخ گفت: فکر می کنم این صحبت ها حقیقت نداشته باشد؟ من همیشه در فوتبال مسائل اخلاقی را در کنار مسائل فنی مد نظر قرار داده ام و اعتقاد دارم فوتبال جزیی از زندگی است و نباید همه چیز زندگی ما را شامل شود.

وی افزود: برایم همیشه فوتبال و در کنار آن مسائل اخلاقی مهم بوده و هیچ وقت درگیر مسائل حاشیه ای نشده ام.

وی با تاکید بر اینکه آماده است تا کار دشوار مربیگری تیم پرسپولیس را برعهده بگیرد گفت: می دانم وارد چه میدان سختی شده ام و آمادگی کار در پرسپولیس را دارم.

وی از همه پیشکسوتان پرسپولیس کسب اجازه کرد و گفت: امیدوارم قدیمی های باشگاه پرسپولیس به من کمک کنند تا بتوانیم تیمی خوب را برای فصل آینده تدارک ببینیم.

استیلی یادآور شد: سال 86 تیمی قدرتمند را مهیا کردیم که خوشبختانه قهرمان لیگ شد من تجربه بستن تیمی قدرتمند را دارم و امیدوارم بتوانم از این تجربه برای آماده کردن پرسپولیس استفاده کنم.

وی از بیان فهرست بازیکنان مازاد پرسپولیس خودداری کرد و اعلام این اسامی را وظیفه باشگاه دانست و تاکید کرد: بازیکنانی که از ما جدا خواهند شد قطعا این نیست که نفرات خوبی نبوده اند همین که آنها سابقه بازی در پرسپولیس را دارند نشان می دهد که از توانایی زیادی برخوردار بوده اند و پتانسیلی که در این بازیکنان سراغ دارم می دانم می توانند در باشگاههای دیگر موفق باشند.

وی همچنین از اعلام اسامی بازیکنان جدید تیم پرسپولیس خودداری کرد و گفت: برای هدایت پرسپولیس از دو دستیار خارجی استفاده خواهم کرد البته باید یک نکته را عنوان کنم. من گفته بودم دستیاری در حد و اندازه های آقای کی روش می آورم که جا دارد در این جا عذرخواهی کنم.

وی ادامه داد: منظور این بوده که یک مربی بزرگ به کادر فنی پرسپولیس اضافه می شود و قصد بی احترامی به آقای کی روش ندارم. ایشان بدون  شک یکی از بهترین مربیان دنیاست که به ایران آمده است.

استیلی در ادامه از حضور میشل هاینکه دستیار پیشین - اوتمار هیتسفلد- در تیم فوتبال بایرن مونیخ به عنوان مربی در کادر فنی پرسپولیس خبر داد و گفت: علاوه بر این مربی خوب و بزرگ از یک مربی آلمانی دیگر در کادر فنی استفاده خواهیم کرد و یک مربی ایرانی هم به جمع ما اضافه می شود که من قبل از مشورت با پیشکسوتان پرسپولیس یک گزینه را انتخاب خواهم کرد همچنین آقای سعید عزیزیان به عنوان مربی دروازه بانها ما را همراهی خواهد کرد و همچنین آقای حشمت مهاجرانی که بزرگ ماست به عنوان مدیر فنی بر مجموعه مربیان نظارت خواهد کرد.

وی خود را فردی معتقد به کار جمعی خواند و گفت: اعتقادم این است که باید با مشورت با اهالی فوتبال، صاحب نظران  و پیشکسوتان کارها را پیش ببریم و از کمک های آنان بهره مند شویم.

استیلی با ابراز خرسندی از تشکیل کمیته فنی در باشگاه پرسپولیس گفت: تشکیل این کمیته در حیطه اختیارات باشگاه است اما من از تشکیل آن استقبال می کنم. کمیته فنی  می تواند در راستای  سیاست های باشگاه با همدلی و همیاری به کادر فنی کمک کند.

وی در خاتمه از آغاز تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس طی سه، چهار روز آینده خبر داد و گفت: سعی می کنیم از فردا کار تست از بازیکنان را آغاز کنیم و طی سه ، چهار روز آینده مراحل آماده سازی تیم در زمین چمن دنبال می شود. 

افکار عمومی را فریب می‌دهند تا به هدفشان برسند/ برگردم حرف‌هایم را می‌زنم
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید مجدد بر اینکه از پذیرش سرمربیگری پرسپولیس انصراف نداده است، گفت: آقایان باز هم برای رسیدن به مقاصد خودشان از مسیر فریب افکار عمومی وارد شدند.

علی دایی که از طریق بهمن دهقان نماینده تام الاختیارش با خبرنگار مهر گفتگو می‌کرد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: من کی از پذیرش سرمربیگری پرسپولیس انصراف دادم، من تحت هیچ عنوان انصراف ندادم و آیا بیان مسائل قانونی به منزله انصراف است.

وی افزود: همواره اعلام کردم عاشق خدمت به پرسپولیس بزرگ و هواداران متعصب این تیم هستم اما آقایان بازهم برای رسیدن به مقاصد خودشان از مسیر فریب افکار عمومی وارد شدند، درحالیکه من نه تنها انصراف ندادم بلکه خواهان اجرای قانون شدم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من 3 ماه پیش صحبت‌هایی را بیان کردم که امروز در حال ثابت شدن است. من اگر قبول کردم به باشگاه پرسپولیس برنامه بدهم، فقط به عشق هواداران باشگاه بود و‌ می‌خواستم به نحوی زحمات آنها را جبران کنم.

وی اضافه کرد: پس از اینکه برنامه‌هایم را به خاطر عشق به هواداران باشگاه ارائه کردم، هیچ بهانه‌ دیگری وجود نداشت و با دادن این پیشنهاد که مبلغ قراردادم را به هواداران می‌بخشم و آن را برای بستن تیمی قدرتمند و جذب بازیکنان مطرح برای حضور در مسابقات داخلی و آسیایی به آنها هدیه می‌کنم، نشان دادم حاضرم در سمت سرمربیگری پرسپولیس بمانم.

دایی در پایان با بیان اینکه پس از بازگشت به ایران حرف‌هایش را مطرح می‌کند، گفت: من همیشه عاشق پرسپولیسم و هواداران متعصب تیم باید این مسئله را بدانند که هیچ کسی نمی‌تواند بین من و آنها فاصله بیندازد. بازهم تاکید می‌کنم می‌خواستم با باشگاه پرسپولیس و مدیران آن به شکل قانونی برخورد کنم اما این به معنای انصراف از سرمربیگری پرسپولیس نبوده و نیست.

 


 


گزارش تخلف
بعدی